Gombíky a zapínanie

64 položiek

Gombíky patria stále medzi veľmi obľúbené spínacie súčasti a to aj napriek popularite suchých zipsov a klasických zipsov. Naša ponuka gombíkov, cvokov, a háčikov je navrhnutá tak, aby oslovila či už výrobcov pracovných, športových a džínsových odevov a tiež výrobcov posteľnej bielizne, ale aj krajčírky a ľudí vyrábajúcich kreatívne módne doplnky a hračky.

Máme pre vás veľký výber gombíkov na manglovanie, obliečkových, nitěných i gombíkov určených na poťahovanie. Ďalej si iste vyberiete z bohatej ponuky gombíkov nitovacích (cvokov), polyesterových, džínsových i kovových gombíkov v rôznej veľkosti a povrchovej úprave.

V neposlednej rade máme najširší výber kreatívnych gombíkov, ktoré sú samé o sebe netradičným doplnkom na oblečení, ale aj na detských hračkách. Naše kreatívne gombíky spĺňajú kritéria pre udelenie európskej ekoznačky. 

TIP: Pri výbere gombíka je vedľa jeho zdobiace funkcie dôležité brať na zreteľ aj materiálové zloženie a možnosti údržby (pranie, žehlenie, žmýkanie, prípadne vyváranie).

Výrobca:

Rozmery:

Zobraziť:

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

*